Ogłoszenia duszpasterskie Niedzielę Chrztu Pańskiego

09.01.2022r.

1. Dzisiaj świętujemy Niedzielę Chrztu Pańskiego kończy ona okres Narodzenia Pańskiego. W tradycji polskiej do 2 lutego przedłużamy śpiewanie kolęd
    i wystrój świąteczny kościoła.
  2. W poniedziałek po Mszy wieczornej Wieczór biblijny.
  3. W czwartek po Mszy wieczornej wymiana tajemnic różańcowych.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa: w poniedziałek do bł. Marii Karłowskiej o 17.45, na Nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy o 7.00 i 9.00 oraz o 17.45, do Miłosierdzia Bożego w piątek o 17.45 oraz na adorację do Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  5. Drodzy Parafianie, zaczął się nowy rok, a w raz z nim nowe rozliczenie podatkowe. Takiego wsparcia w postaci 1% podatku potrzebuje nasz parafianin 5- letni Piotruś. Jest to chłopczyk, który urodził się z chorobą genetyczną, z wadą serca i licznymi chorobami współtowarzyszącymi. Piotruś ma wszczepiony rozrusznik serca i jako 4 latek przeżył już 5 operacji. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji ruchowej i logopedycznej do normalnego funkcjonowania.
    Są problemy z jedzeniem, z mową, z swobodnym poruszaniem się. Dzięki rehabilitacji jest szansa na prawidłowy rozwój dziecka. Zebrane pieniążki są
    w całości przeznaczone na rehabilitację i leczenie. Ulotki z 1% wsparcia są wyłożone na stoliku z prasą., a plakat z szczegółowymi informacjami wywieszony na tablicy ogłoszeń. Za wszelkie wsparcie dziękuje Piotruś i jego rodzice.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  7. W ubiegłą Niedzielę kolekta budowlana wyniosła 5313zł. W przyszłą Niedzielę również kolekta na montaż konstrukcji dachu.
  8. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Zbigniew Sijka. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…