Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą

23.01.2022r.

1. We wtorek obchodzić będziemy święto Nawrócenia św. Pawła z Tarsu.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa: w poniedziałek do bł. Marii Karłowskiej o 17.45, na Nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy o 7.00 i 9.00 oraz o 17.45, do Miłosierdzia Bożego w piątek o 17.45 oraz na adorację do Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  3. Drodzy Parafianie, jeszcze raz zachęcamy do przekazywania 1% na naszego parafianina 5 letniego Piotrusia. Ulotki z 1% wsparcia są wyłożone na stoliku
    z prasą, a plakat z szczegółowymi informacjami wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. W ubiegłą Niedzielę kolekta budowlana wyniosła: 4499. W przyszłą Niedzielę kolekta przeznaczona na WSD.
  6. W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Zbigniew Felauer Gertruda Radłowska. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…