02.01.2022r.

1. Nowenna do bł. Marii Karłowskiej w poniedziałek o 17.30. Towarzyszyć nam będą siostry Pasterki. Przed Nowenną zachęcamy do składania intencji modlitewnych do naszej Patronki.
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy o 7.00, 9.00 i o 17.45.
  3. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tradycji polskiej zwane świętem Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym.
  4. W tym dniu zapraszamy parafian na rodzinne kolędowanie do naszej kaplicy na godz. 17.00. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. Z racji I piątku okazja do spowiedzi od 17.00 do 17.45. O 17.45 nabożeństwo do NSPJ.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wystroju i czystości kaplicy na  Święta.
  7. Jak już informowaliśmy wizyty duszpasterskie w tradycyjnej formie się nie odbędą. Odwiedzimy jednak tych parafian, którzy nas zaprosili. W okresie odwiedzin o godz. 18.00 będą sprawowane Msze w intencji mieszkańców tych bloków, które odwiedzimy danego dnia, a którzy z różnych względów nie poprosili o kolędę. Na zakończenie Mszy udzielimy błogosławieństwa naszym rodzinom.
  8. Proboszcz parafii M.B. Królowej Polski z I Rubinkowa zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Koncert odbędzie się 22 stycznia o godz. 18.00 w kościele. Bilety w cenie 150 zł nabywać można w tamtejszej kancelarii parafialnej  lub na stronie kupbilety24.eu.