III Niedzielę Wielkanocy

14.04.2024r.

1. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo do Bł. Marii Karłowskiej i spotkanie Oazy – grupy młodszej. O 18.40 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  2. We wtorek po Mszy o godz. 18.00 w Sali na plebani spotkanie biblijne.
    W środę w Centrum Dialogu kolejne spotkanie w ramach obchodów 25-lecia pobytu Jana Pawła II w Toruniu. Więcej informacji na plakatach.
  3. W środę wyjątkowo nie ma próby scholii. Na godz. 18.45 zapraszamy na kolejny odcinek serialu „ The Chosen”.
  4. W czwartek Adoracja od 18.30 do 19.30. Od godz. 19.00 w sposób szczególny będziemy modlić się za bierzmowanych. Od 18:45 spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
  5. W piątek o godz. 18.00 Msza z udzieleniem sakramentu Bierzmowania.
  6. Kontynuujemy pielgrzymkę śladami bł. Marii Karłowskiej, tym razem
    do Poznania – miejsca jej pierwszej działalności. Wyjazd 20 kwietnia,
    koszt 60 zł. Zapisy w kancelarii – są jeszcze wolne miejsca. Wyjazd o godz. 7.00, powrót ok. godz. 18.00.
  7. W ubiegłym tygodniu ofiarowaliście na budowę 8.250 zł. Bóg zapałać
    za te ofiary, jak również za wszelkie ofiary składane w kancelarii lub wpłacane na konto parafialne.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie polecamy tygodnik „Niedziela”, w którym znajdują się dwa artykuły o wydarzeniach w naszej parafii.
  9. Zachęcamy do obserwowania Facebooka i strony internetowej naszej parafii.
  10. Prosimy także o sprawdzanie zamówionych intencji bezpośrednio przed
    Mszą Świętą.