II Niedzielę Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego

07.04.2024r.

1. Dzisiaj, z racji Święta Miłosierdzia zbiórka do puszek na dzieła Caritas.
    O godz. 15.00 zapraszamy do kaplicy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszach Świętych będzie można podjąć dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego,
    o godz. 17.45 nabożeństwo do Bł. Marii Karłowskiej i spotkanie Oazy – grupy młodszej. Na godz. 18.45 zapraszamy do Sali na plebani osoby, które chciałyby pomóc w organizacji festynu parafialnego, który planowany jest na 8 czerwca.
  3. We wtorek po Mszy o godz. 18.00 w Sali na plebani spotkanie biblijne.
  4. W środę na 16.30 zapraszamy na kolejny odcinek serialu „ The Chosen”. O 17.00 próba scholii. Po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców do I Komunii Świętej. O 18.45 spotkanie Oazy – grupy starszej.
  5. W czwartek Adoracja od 18.30 do 19.30.
  6. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie dla małżonków zatytułowane: Czym jest sakrament małżeństwa i co wnosi w nasz związek?
  7. Jako owoc głoszonych katechez powstała wspólnota neokatechumenalna. Spotkania dla wspólnoty będą odbywały się w środy o godz. 19.00 – Liturgia Słowa oraz Eucharystia w soboty o 16.30.
  8. Dziękujemy Paniom z grupy „Małe radości” za przekazanie 4.000 zł. na zakup nagłośnienia procesyjnego.
  9. Kontynuujemy pielgrzymkę śladami bł. Marii Karłowskiej, tym razem do Poznania – miejsca jej pierwszej działalności. Wyjazd 20 kwietnia, koszt 60 zł. Zapisy w kancelarii.
  10. Zachęcamy do obserwowania Faceboooka i strony internetowej naszej parafii.
  11. W tym tygodniu zmarli: śp. Kazimierz Boniecki l.69 z ul Malinowskiego
    i śp. Janina Rybarczyk l. 72 z ul. Łyskowskiego. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu.