IV Niedzielę Wielkanocy

21.04.2024r.

1. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo do Bł. Marii Karłowskiej i spotkanie Oazy – grupy młodszej.
  2. We wtorek Uroczystość św. Wojciech, głównego patrona Polski. Za racji odpustu w Złotorii nie będzie spotkania biblijnego.
  3. W środę próba scholii o 17.00. Na godz. 18.45 zapraszamy na kolejny odcinek serialu „ The Chosen”.
  4. W czwartek Adoracja od 18.30 do 19.30.
  5. W sobotę o godz. 11.00 spotkanie dla ministrantów, a na godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie młodzież, która przyjęła sakrament Bierzmowania.
  6. Zachęcamy do obserwowania Facebooka i strony internetowej naszej parafii.
  7. Prosimy także o sprawdzanie na tablicy ogłoszeń zamówionych intencji bezpośrednio przed Mszą Świętą.
  8. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do soboty włącznie bezpośrednio po mszach świętych. W niedzielę kancelaria jest nieczynna.
  9. Zapowiedzi ślubne. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić: Daniel Witkowski, kawaler zamieszkały ul. Szosa Lubicka, parafia tutejsza i Paulina Szudzik, panna zamieszkała w Nowy Zbrachlin parafia Zbrachlin. Gdyby ktoś wiedział o istniejących przeszkodach zobowiązany jest w sumieniu o zgłoszenie tego księdzu proboszczowi.