Niedzielę Miłosierdzia

24.04.2022r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Wojciecha, męczennika, Głównego Patrona Polski. Nabożeństwo do bł. Marii Karłowskiej o godz. 17.45.
    Po Mszy wieczornej spotkanie Kandydatów do Bierzmowania.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o 7.00 i 9.00 oraz o 17.45.
  4. Również w środę na Mszy o godz. 18.00 Ks. Bp Wiesław Śmigiel udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 18.00.
  6. W ubiegłym tygodniu kolekta budowlana wyniosła 9300 zł (włączając Wigilię Paschalną i Rezurekcję). W przyszłą Niedzielę kolekta również na budowę kościoła.
  7. Składamy serdeczne podziękowania Paniom z grupy „Małe radości” za przygotowanie palm na Niedzielę Palmową. Zebrane ofiary w wysokości
    2.700 zł Panie przekazały na budowę kościoła.
  8. Od przyszłej Niedzieli rozpoczynają się Nabożeństwa majowe, które sprawować będziemy codziennie o godz. 17.30.
  9. Diecezjalny duszpasterz nauczycieli, ks. Mariusz Wojnowski, zaprasza pracowników oświaty i osoby chętne na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 2 – 9 lipca. Koszt pielgrzymki to 3490 zł i 80 euro. W programie m.in.: Kutaisi, Tbilisi, Gruzińska Droga Wojenna, Kazbegi, Ananuri, Signagi, Mccheta, Uplisciche, Batumi. Zapisy i informacje ks. Mariusz Wojnowski (tel. 508 777 082, mariusz.wojnowski@wp.pl).
  10. W tym tygodniu odszedł do wieczności Tadeusz Sienicki l. 67
    z ul. Malinowskiego. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu…