III  Niedzielę Wielkanocną

01.05.2022r.

1. Codziennie w maju zapraszamy na Nabożeństwa majowe na godz. 17.30.
  2. Dzisiaj Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. W tym tygodniu rozważania majowe będą oparte na Piśmie Świętym.
  3. W poniedziałek Nowenna do Bł. Marii Karłowskiej połączona z Nabożeństwem majowym. Modlitwy poprowadzą siostry Pasterki. Zachęcamy do składania intencji na Nowennę.
  4. We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze
    w porządku Niedzielnym. Po Mszy o godz. 10.00 Odnowienie Milenijnego Aktu oddania Polski.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o 7.00 i 9.00 oraz po  Nabożeństwie majowym.
  6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00. Na koniec adoracji modlitwa o nowe powołania.
  7. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Na Mszy o 18.00 będziemy modlić się za osoby dotknięte różnymi nałogami i zniewoleniami. Intencje można składać do skrzynki pod prasą.
  8. W sobotę po Mszy o godz. 7.00 modlitwy wynagradzające NSNMP. od 8.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  9. Trwa jeszcze akcja „Paczka dla Ukrainy”. Lista rekomendowanych produktów, które mogą się znaleźć w paczce wywieszona jest na tablicach ogłoszeń, a także na naszej stronie parafialnej. Caritas przygotowała specjalne kartony na te paczki, które można wziąć z pomieszczenia w kaplicy. Gotową paczkę można dostarczyć do Centrów Caritas. Jeżeli ktoś jednak miałby trudności może taką paczkę zostawić w pomieszczeniu w kaplicy.