Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

17.04.2022r.

1. Jutro,  w Drugi Dzień świąt Msze Święte w porządku Niedzielnym.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o 7.00 i 9.00 oraz o 17.45. Po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
  3. W czwartek Adoracja od 17.00 do 18.00.
  4. Po Mszy wieczornej w czwartek spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  5. W piątek z racji oktawy nie obowiązuje post piątkowy.
  6. W przyszłą Niedzielę obchodzić będziemy święto Miłosierdzia. W tym dniu na godz. 15.00 zapraszamy do kaplicy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
    W Sanktuarium Miłosierdzia na Koniuchach uroczystości odpustowe o godz. 15.00. Również w przyszłą Niedzielę zbiórka do puszki na dzieła Miłosierdzia.
  7. Składamy podziękowanie wszystkim Paniom i Panom, którzy pomagali przy świątecznym wystroju naszej kaplicy, posprzątali i udekorowali oraz zbudowali ołtarz wystawienia i Grób Pański.