IV  Niedzielę Wielkanocną

08.05.2022r.

1. W maju Nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona kwartalne dni modlitw
    o powołania.
  3. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o 7.00 i 9.00 oraz po  Nabożeństwie majowym.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
  6. W piątek o godz. 20.00 Nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową.
  7. Trwa jeszcze akcja „Paczka dla Ukrainy”. Lista rekomendowanych produktów, które mogą się znaleźć w paczce wywieszona jest na tablicach ogłoszeń, a także na naszej stronie parafialnej. Caritas przygotowała specjalne kartony na te paczki, które można wziąć z pomieszczenia w kaplicy. Gotową paczkę można dostarczyć do Centrów Caritas. Jeżeli ktoś jednak miałby trudności może taką paczkę zostawić w pomieszczeniu w kaplicy. można też paczkę przygotować rodzinnie lub po sąsiedzku. Można również przynosić produkty z listy, które będziemy pakować w kartony.
  8. W przyszłą Niedzielę w naszej parafii odbędzie się kiermasz prac wykonanych przez podopiecznych Centrum Pielęgnacji Caritas. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych oraz na inne potrzeby osób z niepełnosprawnością.
  9. Komenda Miejska Policji zwróciła się do nas, aby uwrażliwić i przestrzec parafian przed oszustami okradającymi ludzi metodami np. na wnuczka czy policjanta.
  10. W Niedzielę 5 czerwca planujemy zorganizować festyn rodzinny na placu przy kościele. Osoby, które chciałyby się włączyć w organizacje festynu albo mają jakieś pomysły lub możliwości pozyskania sponsorów zapraszamy na spotkanie w środę 11 maja na godz. 18.30 do plebanii.