IV niedziela adwentu 19.12.2021r.

1. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 7.00.
  2. W poniedziałek po Mszy wieczór biblijny.
  3. We wtorek okazja do spowiedzi z udziałem księży z dekanatu: od 8.20 do 9.00
     i od 16.30 do 17.30. W czwartek i piątek będziemy jeszcze słuchać spowiedzi 30 min. przed Mszą. Przed Pasterkami i w święta nie będziemy spowiadać
  4. Również we wtorek po Mszy wieczornej zapraszamy chętnych do pomocy w przygotowaniu dekoracji świątecznej naszej kaplicy.
  5. W czwartek między godz. 10.00 a 12.00 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
  6. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Z racji na ograniczenia odprawimy dwie Pasterki o 22.00 i o Północy.
  7. W pierwszy dzień świąt Msze w porządku Niedzielnym. Nie będzie tylko Mszy o 7.00 rano.
  8. W przyszłą Niedzielę Świętej Rodziny zapraszamy małżeństwa na godz. 13.00. Podczas Mszy zostaną odnowione przyrzeczenia małżeńskie.
  9. Z racji trwającej pandemii kolędy w tradycyjnej formie się nie odbędą. Jeżeli jednak ktoś chciałby zaprosić kapłana do mieszkania z błogosławieństwem jest taka możliwość. Zaproszenia można składać jeszcze dzisiaj do stągwi przy ołtarzu bł. Marii Karłowskiej. Zaproszenia wyłożone są przy stągwi. Można wpisać swój adres i nazwisko. Po zebraniu zaproszeń w I święto podamy daty odwiedzin poszczególnych mieszkań.
  10. Pozostało jeszcze kilka dużych świec Caritas za 14zł.
  11. Można także nabywać opłatki wigilijne. Wyłożone są na stoliku przy ołtarzu bł. Marii Karłowskiej.
  12. Bóg zapłać za ofiary złożone na montaż konstrukcji dachu kościoła.
  13. Panie z grupy „Małe Radości” przygotowały stroiki na stół wigilijny. Można je nabywać
    w pomieszczeniu przy wyjściu z kaplicy. Na dziś zostały przygotowane również stroiki
    z naturalnej choinki. Ofiary przeznaczone są na budowę kościoła. Dziękujemy Paniom za ich oddanie i czas poświęcony przy robieniu stroików.