na I Niedzielę Adwentu

27.11.2022r.

1. Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 7.00. Kolejne Msze o 9.00 i 18.00.
  2. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 11:30 kandydaci na ministrantów zostaną oficjalnie włączeni do Liturgicznej Służby Ołtarza.
    O godz. 17.15 ostatnie wypominki z modlitwą różańcową.
  3. W środę przypada święto Andrzeja Apostoła.
  4. W czwartek Adoracja od godz. 17.00. Po Mszy o godz. 18.00 wymiana tajemnic różańcowych.
  5. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00, o godz. 17.45 Nabożeństwo
    do NSPJ, a o godz. 18.30 spotkanie grupy młodzieżowej.
  6. W sobotę po Mszy o godz. 7.00 modlitwy wynagradzające NSNMP.
    Po Mszy o godz. 9.00 odwiedziny chorych parafian.
  7. W tym roku wizyty duszpasterskie zwane kolędą odbywać będą się na prośbę parafian. Do 20 grudnia do stągwi przy ołtarzu bł. Marii Karłowskiej można składać kartki ze zgłoszeniami na wizytę duszpasterską. W I dzień świąt podamy terminy odwiedzin.
  8. W pomieszczeniu w kaplicy do nabycia są świece adwentowe Caritas:
    małe w cenie 10 zł, a duże 20 zł. Złożone ofiary przeznaczone są na akcje Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  9. Opłatki wigilijne można nabyć w kancelarii parafialnej.
  10. W ubiegłym tygodniu ofiarowaliście na budowę kościoła 6.030 zł.
    Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu kolekta również budowlana.
  11. Z uwagi na liczne opóźnienia w dostawie kolportażu oraz związane z tym nieporozumienia od przyszłego roku jako parafia poza gazetami wyłożonymi na półkach z prasą nie prowadzimy prenumerat czasopism.
  12. Zachęcamy do czytania tygodnika „Niedziela”.