IV Niedzielę Wielkiego Postu

27.03.2022r.

1. Dzisiaj po Mszy o 13.00 wraz z grupą teatralną „Czuk” zapraszamy
    na inscenizacje pt. „Pan zawsze zwycięża”. Jest to przesłanie mówiące jak łatwo dajemy się zwieść złemu, a jedynym ratunkiem jest Bóg.
  2. W Niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15.
  3. W poniedziałek o 17.45 Nabożeństwo do bł. Marii Karłowskiej,
    a po Mszy wieczornej Wieczór Biblijny.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
    po Mszy o 7.00 i o 17.45.
  5. W czwartek od 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W piątek Droga Krzyżowa po Mszy świętej o godz. 9:00
    oraz o 16:30 ze szczególnym udziałem dzieci i dla dorosłych o 17:30.
    Od 17.00 okazja do spowiedzi pierwszo-piątkowej.
  7. W sobotę od. 8.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną
  8. Rekolekcje wielkopostne dla uczniów SP nr 32 odbędą się: od 28 do 30 marca.
    Z racji rekolekcji dla szkoły od poniedziałku do środy nie będzie Mszy o godz. 9.00. Od piątku do niedzieli odbędą się rekolekcje dla parafian. Rekolekcje poprowadzi ks. Dominik Fiszer, kapłan naszej diecezji, który na co dzień posługuje na Ukrainie. Msze z nauką rekolekcyjną w piątek i sobotę o 7.00, 9.00 i 18.00. W niedzielę nauki podczas wszystkich Mszy.
    Ofiary z piątku i soboty przeznaczone będą dla rekolekcjonisty.
  9. Ks. Dominik zwraca się do nas z prośbą o zorganizowanie zbiórki żywności długoterminowej. Nie może od teraz powrócić do swojej parafii, ale jeździ systematycznie na granicę z pomocą materialną. Żywność, którą on przekaże można przynosić do kaplicy do soboty.
  10. W ubiegłą Niedzielę zebraliśmy na budowę kościoła 6.340 zł.
    Bóg zapłać za ofiarność. W przyszłą niedzielę kolekta również na pokrycie kosztów konstrukcji dachu kościoła.
  11. Panie z grupy Małe radości przygotowały ozdobne palmy wielkanocne.
    Można je nabywać w pomieszczeniu w kaplicy. Zebrane ofiary będą przeznaczone na budowę kościoła.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.