Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

19.05.2024r.

1. Codziennie w maju zapraszamy na Nabożeństwa majowe. W tygodniu po Mszy o godz. 9.00 prowadzone przez parafian oraz codziennie po Mszy o godz. 18.00.
  2. Dzieci, które przystąpiły do I Komunii zapraszamy na obchody Białego Tygodnia
    od poniedziałku do piątku na godz. 18.00.
  3. W poniedziałek przypada święto Najśw. Maryi Panny Matki Kościoła. Nabożeństwo
    do Bł. Marii Karłowskiej połączone z wieczorną mszą. Po Mszy o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym spotkanie osób chcących się zaangażować w przygotowanie festynu parafialnego.
  4. We wtorek nie będzie spotkania biblijnego.
  5. W środę o 17.00 próba scholii, po Mszy o godz. 18.00 wraz z nabożeństwem majowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po mszy kolejny odcinek serialu
    „The Chosen”.
  6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
    Adoracja od godz. 18.30 do 19:30.
  7. Wzorem ubiegłego roku organizujemy II Parafialny Konkurs Plastyczny dla dzieci. Tematem przewodnim prac jest myśl: „Bł. Maria Karłowska- jako założycielka zgromadzenia sióstr Pasterek”. Prace wykonane dowolną metodą można składać do 30 maja po każdej Mszy Św. w zakrystii. Rozstrzygnięcie konkursu podczas festynu parafialnego 8 czerwca.
  8. Można odbierać zaproszenia na biesiadę parafialną, która odbędzie się
    8 czerwca o godz. 19.00 na placu przy kaplicy.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty zmarli: śp. Stanisław Krojniewski, lat 72, z ul. Szarych Szeregów i śp. Jacek Nicoś lat 81 z ul. Kusocińskiego, którego pogrzeb odbędzie się
    w poniedziałek. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczyny odpoczynek racz im dać Panie…