XII Niedzielę Zwykłą

19.06.2022r.

1. Nabożeństwa czerwcowe od pn.-sb. po Mszach o 9.00 i o 18.00.
    W Niedziele po Mszy o 10.00.
  2. W poniedziałek o 17.45 Nabożeństwo do bł. Marii Karłowskiej.
  3. Od pn. do czw. procesje eucharystyczne po Mszy o godz. 18.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszach o 7.00 i 9.00 oraz o 17.45.
  5. W czwartek ze względu na pokrywające się święta będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Adoracja od 18:30 do 19:30.
    Tego dnia przypada również Dzień Ojca, pamiętajmy w modlitwie o naszych Ojcach zarówno żyjących jak i tych których Pan już powołał do siebie.
  6. W piątek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    Nie obowiązuje post piątkowy. Na mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy w sposób szczególny dzieci i młodzież bowiem będziemy dziękować Panu Bogu za zakończony rok szkolny i prosić o Bożą opiekę na czas wakacyjnego wypoczynku.
  7. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg procesji Bożego Ciała.
  8. Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na odpłatne półkolonie organizowane
    w naszej parafii w terminie 18-22 lipca. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  9. Zachęcamy do ofiarowania Mszy Świętych w intencji naszych bliskich zarówno żyjących o ich błogosławieństwo jak i zmarłych o radość Nieba. W tym tygodniu jest wiele wolnych intencji.
  10.  Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Toruńskiej organizuje trzydniową Pieszą Pielgrzymkę Śladami Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki z Górska do Włocławka. Pielgrzymi wyruszą 1 lipca około godz. 10.00 z Górska. Bliższe informacje pod numerem telefonu: 726169194 lub pod adresem mailowym: biuro@ksmtorun.pl
  11. Parafia św. Maksymiliana organizuje 1 lipca wyjazd na pielgrzymkę
    Żywego Różańca do Chełmna.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.