Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą
06.10.2024r.

1. W październiku różaniec codziennie po Mszy o 9.00 prowadzony przez członków Żywego Różańca oraz zasadniczo o 17.30 przed Najświętszym Sakramentem. Dla dzieci różaniec
    we wtorki i czwartki o 16.30
  2. Dziś o 19.30 rozpoczniemy wieczystą adoracje, która potrwa do poniedziałku do Mszy o godz. 18.00.
  3. W niedziele i środy o 18.45 katechezy neokatechumenalne.
  4. W poniedziałek nabożeństwo do bł. Marii Karłowskiej o godz. 17:30, poprowadzą siostry Pasterki. Zachęcamy do składnia intencji w przygotowany przed nabożeństwem koszyk. Różaniec odmówimy wyjątkowo o godz. 17.00.
  5. W poniedziałek o 17:00 spotkanie Oazy grupy młodszej (czyli od IV do VIII klasy szkoły podstawowej) na które serdecznie zapraszamy nowych uczestników.
  6. W wtorek po Mszy o 18.00 spotkanie biblijne.
  7. W środę o godz. 8:30 godzinki ku czci NMP z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
    O godz. 16.45 próba scholii dziecięcej.
  8. W czwartek nie będzie wieczornej adoracji.
  9. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy XXIV Dzień Papieski pod hasłem „ Jan Paweł II Ewangelia starości i cierpienia”. Po Mszach zbiórka do puszek na Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  10. Również w przyszłą Niedzielę o 17.15 ostatnie w tym roku Nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej polecając tygodnik „Niedziela” z artykułem o naszej parafii.
  12. Na stoliku zostały wyłożone kartki na wypominki. Będą trzy formy wypominek:
    Msza Święta Zbiorowa: 2 i 8 listopada o godz. 18.00

Wypominki roczne: każda niedziela roku przed Mszą o godz. 8.30 i godz. 10.00
Wypominki jednorazowe: od 3 do 7 listopada podczas różańca o 17.30. Kartki
z wypominkami można składać do końca października w zakrystii lub biurze. Ofiary złożone na wypominki przeznaczone będą na budowę kościoła.