Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą

30.06.2024r.

1. W poniedziałek Nabożeństwo do bł. Marii Karłowskiej o 17.45.

2. W środę święto św. Tomasza Apostoła. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
po Mszy o 9.00 i o 17.45. O godz. 7.30 wyruszy pielgrzymka Żywego Różańca do Chełmna.

3. W czwartek adoracja od 18.30 do 19.30.

4. W piątek po Mszy o 9.00 i o 17.45 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od 17.00 możliwość spowiedzi.

5. W sobotę o godz. 8.00 Nabożeństwo wynagradzające Maryi, o 9.00 Msza w intencji Żywego Różańca, po Mszy wymiana tajemnic.

6. W przyszłym tygodniu kolekta przeznaczona na budowę.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W aktualnym numerze „Niedzieli” jest artykuł o naszej parafii. Ponadto u diakona Emanuela można nabyć za dobrowolną ofiarę czasopismo kleryckie „Sługa”

8. W tym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Ryszard Ulaszewski, lat 88 z ul. Kusocińskiego, Zbigniew Wadelski, lat 59 z ul. Stamma i Helena Piotrowska, lat 94 z ul. Szarych Szeregów. Polećmy zmarłych miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

9. Zapowiedzi przedślubne. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Błażej Krzysztof Rybicki, kawaler, parafia tutejsza, oraz

Małgorzata Jurek, panna, parafia Tuczno

Jeśli ktoś wiedziałby o jakiejkolwiek przeszkodzie, sprzeciwiającej się zawarciu tego związku, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić o tym duszpasterza.