Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą

23.06.2024r.

1. Nabożeństwa czerwcowe zasadniczo codziennie po Mszy 9.00 prowadzone przez parafian wraz z różańcem oraz o 17.40. W niedziele po Mszy o 10.00.

2. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Nabożeństwo
do bł. Marii Karłowskiej z nabożeństwem czerwcowym o 17.40.

3. W środę nie będzie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek Uroczystość Matki Bożej Nieustającej Pomocy – patronki naszej diecezji. Nowenna po Mszy o 9.00 i po Mszy o 18.00 podczas adoracji.

5. W sobotę Uroczystość śś. Piotra i Pawła. Msza z uroczystości o godz. 9.00.

6. W ubiegłym tygodniu ofiarowaliście na budowę 7.200zł. Bóg zapłać za te ofiary jak również za wszelkie składane w biurze lub wpłacane na konto.

7. Dzisiaj o godz. 13.30 w parafii św. Antoniego zostanie udzielona przez Bp. Józefa Szamockiego posługa stałego lektora. Wśród kandydatów są również czterej Panowie z naszej wspólnoty. Życzymy im gorliwości i błogosławieństwa w posłudze.

8. Zapowiedzi przedślubne. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Błażej Krzysztof Rybicki, kawaler, parafia tutejsza, oraz

Małgorzata Jurek, panna, parafia Tuczno

Jeśli ktoś wiedziałby o jakiejkolwiek przeszkodzie, sprzeciwiającej się zawarciu tego związku, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić o tym duszpasterza.