Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą

15.09.2024r.

1. Nabożeństwa w tygodniu o stałych porach.
  2. Zapraszamy młodzież z naszej parafii, która chciałaby przygotować się do sakramentu Bierzmowania na spotkanie we wtorek 17 września o godz. 19.00.
  3. W środę święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski. O godz. 17.00 próba scholii dziecięcej. Zapraszamy na próbę również dzieci, które chciałyby rozpocząć śpiewanie w naszej scholii.
  4. Rodziców uczniów klas trzecich, którzy chcą aby dzieci przygotowywały do Pierwszej Komunii zapraszamy na spotkanie w środę 18 września o godz. 19.00.
  5. Toruńska Szkoła Biblijna zaprasza do zapisów na wykłady. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu od października do stycznia. Tematyka wykładów w tym semestrze porusza kwestie etyki chrześcijańskiej oraz obrony naszej wiary. Więcej informacji na plakacie.
  6. 18 września w Centrum Dialogu przy toruńskim seminarium odbędzie się kolejne spotkanie poświęcone św. Janowi Pawłowi II. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  7. W miniony piątek Nuncjatura Apostolska podała do wiadomości, że nasz Biskup Diecezjalny – ks. bp Wiesław Śmigiel został mianowany nowym Arcybiskupem Metropolitą Szczecińsko-Kamieńskim w związku z tym pamiętajmy w modlitwie o księdzu biskupie prosząc dla niego o potrzebne łaski a także prośmy o nowego księdza biskupa dla naszej diecezji.