Ogłoszenia duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą

25.08.2024r.

1. W tygodniu nabożeństwa o stałych porach.
  2. W poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  3. W czwartek adoracja od 18.30.
  4. Przypominamy, że od 1 września przeżywać będziemy misje parafialne. Są one też duchowym przygotowaniem do 25 rocznicy powstania naszej parafii. Misje rozpoczną się w sobotę Mszą św. o godz. 18.00. Przy wyjściu z kaplicy wyłożone został szczegółowy plan misji. Zachęcamy do zapoznania się z nim, a także do przekazania planu osobom, które nie mogą na co dzień uczestniczyć w liturgii. Plan dostępny jest również na stronie internetowej i facebooku parafii.
  5. W ubiegłym tygodniu ofiarowaliście na budowę 6.470 zł. Bóg zapłać za te ofiary, jak również za wszelkie składane w kancelarii i wpłacane na konto. W przyszłym tygodniu kolekta również na budowę.
  6. W kancelarii można zamawiać intencje na 2025r. Przypominamy, że kancelaria otwarta jest od poniedziałku do soboty po Mszach o 9.00 i 18.00. W Niedziele i Uroczystości nakazane kancelaria jest nieczynna.
  7. Dzisiaj po Mszach odbędzie się zbiórka do puszek. Zebrane środki przeznaczone będą na operacje dla Malwiny, która cierpi na skoliozę kręgosłupa. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.