Ogłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

28.07.2024r.

1. W tygodniu nabożeństwa o stałych porach.
  2. W czwartek adoracja od 18.30.
  3. W piątek okazja do spowiedzi od 17.00. Po Mszy o 9.00 i o 17.45 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę o 8.00 Nabożeństwo wynagradzające NMP. O 9.00 Msza w intencji Żywego Różańca. Po Mszy wymiana tajemnic.
  5. W ubiegłym tygodniu ofiarowaliście na budowę 6.370 zł. Bóg zapłać za te ofiary, jak również za wszelkie składane w kancelarii i wpłacane na konto. W przyszłym tygodniu kolekta również na budowę.
  6. Tradycyjnie z 3 na 4 sierpnia gościć będziemy w naszej parafii pielgrzymów idących do Częstochowy. Prosimy parafian o przyjęcie ich do swoich domów. W kancelarii można zgłaszać chęć ich przyjęcia.
  7. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin Benedykt Piątkowski, lat 74, zam. ul. Kusocińskiego. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu.