Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą

16.06.2024r.

1. Nabożeństwa czerwcowe zasadniczo codziennie po Mszy 9.00 prowadzone przez parafian wraz z różańcem oraz o 17.40. W niedziele po Mszy o 10.00.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym. Po Mszy o 18.00 kolejny odcinek serialu „The Chosen”. Również w środę po Mszy o 18.00 spotkanie dla Służby liturgicznej.

3. W czwartek nabożeństwo czerwcowe po Mszy o 18.00 podczas adoracji, która potrwa do 19.30.

4. W sobotę o godz. 10.00 w toruńskiej katedrze odbędą się święcenia diakonatu. Wśród kandydatów jest również kl. Emanuel pochodzący z naszej parafii. Dlatego zachęcamy parafian do uczestnictwa w tym wydarzeniu i duchową łączność z mającymi przyjąć święcenia diakonatu. Jako parafianie chcemy także złożyć swój dar naszemu klerykowi. Gdyby ktoś chciał mieć udział w prezencie to można złożyć ofiarę do puszki pod prasą.

5. Z racji święceń w sobotę msza poranna będzie o 8.30, a nie o 9.00.

6. W miesiącach wakacyjnych nie będą odbywały się spotkania wspólnot i grup. Nie będzie również Godzinek w sobotę. Odprawiane będą natomiast pozostałe nabożeństwa cotygodniowe i okresowe.

7. Członków Żywego Różańca zapraszamy na diecezjalną pielgrzymkę do Chełmna, która odbędzie się 3 lipca. Koszt 25 zł. Zapisy w kancelarii.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecając tygodnik „ Niedziela”, w którym jest artykuł o wydarzeniu w naszej parafii.