Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocy

28.04.2024r.

1. Codziennie w maju zapraszamy na Nabożeństwa. W tygodniu po Mszy o godz. 9.00 prowadzone przez parafian oraz codziennie po Mszy o godz. 18.00.
  2. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo do Bł. Marii Karłowskiej.
  3. We wtorek po Mszy o godz. 18.00, w sali na plebanii, spotkanie biblijne.
  4. W środę Domowy Kościół zaprasza na mszę świętą w intencji rodzin naszej parafii. Po mszy św. nie będzie serialu.
  5. W czwartek Adoracja od 18.30 do 19.30.
  6. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze
    w porządku Niedzielnym. Po Mszy o godz. 10.00 Odnowienie Milenijnego Aktu oddania Polski i Litania do Serca Pana Jezusa. Z racji pierwszego piątku spowiedź przed każdą mszą świętą. Z racji uroczystości nie obowiązywać nas będzie post piątkowy. O godz. 18:00 msza święta
    w intencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka oraz za osoby uzależnione
    i zniewolone. Intencje na tę mszę św. można składać do skrzynki pod prasą.
  7. W sobotę o godz. 8:30 Godzinki. O godz. 9:00 Msza Św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, następnie nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP. Po nabożeństwie, wyjątkowo od 11:30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  8. W ubiegłym tygodniu ofiarowaliście na budowę 7.220 zł. Bóg zapłać za te ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta również na budowę.
  9. Zachęcamy do obserwowania Facebooka i strony internetowej naszej parafii.
  10. Prosimy także o sprawdzanie na tablicy ogłoszeń zamówionych intencji bezpośrednio przed Mszą Świętą.
  11. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do soboty włącznie bezpośrednio po mszach świętych. W niedzielę kancelaria
    jest nieczynna.
  12. Zapowiedzi ślubne. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić:
    Daniel Witkowski, kawaler zamieszkały ul. Szosa Lubicka, parafia tutejsza
    i Paulina Szudzik, panna zamieszkała w Nowy Zbrachlin parafia Zbrachlin. Gdyby ktoś wiedział o istniejących przeszkodach zobowiązany jest w sumieniu o zgłoszenie tego księdzu proboszczowi.
  13. Z naszej wspólnoty parafialnej zmarł śp. Edwin Kawala l. 87 z ul. Kosynierów Kościuszkowskich. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie